Lobelya Peyzaj

Lobelya Peyzaj

Lobelya Peyzaj olarak 2003 yılında dünyayı güzelleştirmek adına çıktığımız bu yolda her zaman daha fazla hizmet vermek adına gecemizi gündüzümüze kattık. Çünkü biliyoruz ki biz ne kadar çok çalışırsak dünya o kadar güzel bir yer olacak. Müşterilerimize bu doğrultuda bitkisel ve yapısal peyzaj uygulamaları, bahçe bakım uygulamaları gibi hizmetler sunarken, dileyen müşterilerimizin bahçelerine dikebilecekleri fidan ve çiçek çeşitlerini de bahçelerimizde yetiştiriyoruz.

Peyzaj, insanlar tarafından algılandığı şekliyle, karakteri doğal ve/veya insani unsurların eyleminin ve etkileşiminin sonucu olan bir alan anlamına gelir. Peyzaj önemlidir ama manzara gibi değil çünkü tarih ile günümüz, kültür ile doğa arasında bağlantı kurar. Çeşitli değerlere sahiptir ama hepsi somut değil(yer duygusu...gibi); ve insanlar ana maddesidir- peyzajı oluşturan ve değer veren olanlardır. Peyzaj belirli bir yerden bakıldığında görüş açısına giren tüm topoğrafik, doğal ve kültürel verileri içerir.Bir alanın tüm görünür özelliklerini içerir. Peyzaj hayatlarımız için ortam sağlar. Peyzajlar ihtiyaçlarımızı yanı sıra doğa gereksinimlerimizi sağlar.

Neden Lobelya Peyzaj?

Neden Lobelya Peyzaj? Çünkü 2003’ten bu yana edindiğimiz tecrübeyi, çalışma disiplini ve yaratıcılıkla harmanlayarak mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.

Lobelya Peyzaj Sulama Sistemleri

Lobelya Peyzaj Sulama Sistemleri Bir alanı yeşillendirmek veya bir bahçeyi oluşturmak tek başına yetmez. Onu hayatta tutacak olan, sudur. Yeşil alanlara yönelik sulama sistemleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Misyonumuz

Peyzaj çalışmalarımızı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eksiksiz yerine getirmektir.

Vizyonumuz

Bundan yıllar sonraki nesillere yaşanabilir bir çevre miras bırakmaktır.

Copyright © Lobelya Peyzaj | ImAjans